حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd 86-021-6451-7662 journey@sh-anping.com.cn
نمایه شرکت قیمت دریافت کنید
خانه -

Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd نمایه شرکت

 • چین Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
 • چین Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
 • چین Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
 • چین Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd
 • نوع کسب و کار

  سازنده,صادر کننده,شرکت تجاری

 • صفحه اصلی بازار

  آمریکای شمالی,آمریکای جنوبی,اروپای غربی,اروپای شرقی,آسیای شرقی,جنوب شرقی آسیا,خاورمیانه,افریقا,در سراسر جهان

 • مارک های

  AP & T

 • تعداد کارمندان

  100~300

 • فروش سالانه

  5000000-10000000

 • سال تاسیس

  1999

 • صادرات کامپیوتر

  40% - 50%

دریافت نقل قول
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86-021-6451-7662

معرفی

شانگهای Anping استاتیک شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در سال 1999 تاسیس شد که یک شرکت سلام فن آوری تحقیق و تولید استاتیک حذف کننده و ابزار اندازه گیری استاتیک در چین است. در طول سال های گذشته ما به طور مداوم تلاش می کنیم تا با روند تکنولوژی های بین المللی هماهنگی داشته باشیم و محصولاتی را توسعه دهیم که به تقاضای بازار پاسخ دهند. ما متعهد به ارائه بهترین راه حل برای مشکل برق ایستا به مشتریان در صنایع مختلف است. ما در بهبود تکنولوژی کنترل ایستا تمرکز می کنیم و سخت تلاش می کنیم که شرکت پیشرو در این صنعت باشد. به عنوان رئیس جمهور از چین صنایع الکترونیک صنایع وابسته به آنتی استاتیک شاخه، شانگهای Anping تاثیر قابل توجهی در این صنعت و بازار است.

سری محصولات سری AP & T شرکت عبارتند از یونیزه هوای دمنده، نوار یونی، تفنگ هوا یونیزه، نازل هوا یونیزه، مارماهی یونیزه هوا، تجهیزات اندازه گیری استاتیک با مشخصات مختلف. محصولات ما به شدت در نیمه رسانایی، کپسول، اپتو الکتریک، الکترونیک، ارتباطات، پایان اسپری، چاپ، پارچه، تجهیزات دارویی، مواد ساختمانی و صنایع قالب گیری تزریقی استفاده می شود. با تجربه سالها تجربه ما قادر به ارائه محصولات مناسب و راه حل برای مشتریان با مشکلات ایستا از زمینه های مختلف است. تکنسین های ما بسیار نزدیک به مشتریان ما هستند و به درک بسیار عمیق به ویژگی های صنعتی مختلف. ما تعداد زیادی از اختراعات داریم و ما یکی از سردبیران استاندارد صنعت برق صنعتی کشور هستیم. ما به طور مداوم محصولات با جدیدترین فن آوری را راه اندازی می کنیم. برخی محصولات با محصولات پیشرفته بین المللی رقابت دارند.

تا کنون ما ارتباط تجاری با بیش از هزاران مشتری در سراسر جهان برقرار کرده ایم. محصولات ما را می توان در بسیاری از مکان ها یافت شامل زمینه های کار و تجهیزات تولید. علاوه بر این، ما همچنین محصولات OEM را بر اساس الزامات مشتریان تولید می کنیم. ما در حال ساختن محصولات OEM برای شرکت های نام تجاری شناخته شده هستیم و از همه مشتریان ارزیابی بسیار خوبی داشتیم.

ماموریت ما دستیابی به نوآوری فنی و به دست آوردن تکنولوژی کنترل پیشرفته استاتیک است و بهترین محصولات و راه حل را با نسبت قیمت به عملکرد بالا به مشتریان در سراسر جهان می دهد. ما متعهد به کمک به مشتریانمان برای حل مشکلات استاتیک هستیم و دنیای مبهم ایستا را ایجاد نمی کنیم.

با توجه به شانس و فضای کامل، ما به شما تمام مزایای ما را نشان می دهیم و به شما کمک می کند. ما مطمئن هستیم که ما می توانیم رابطه تجاری طولانی مدت را با پایه شرکت محترم ما بر پایه اعتماد و محصولات و خدمات عالی ما ایجاد کنیم.

تاریخ

تاریخ توسعه

در سال 1999 ، شانگهای آنپینگ تأسیس شد.

در سال 2000 ، اولین فن یون یونی دی سی را در چین توسعه داد.

در سال 2003 ، اولین نوار یونی AC&T با موفقیت توسعه یافت.

در سال 2007 ، در تهیه استاندارد ملی برای "صنایع برق ساخت و ساز مهندسی ضد الکتریسیته ساکن و مشخصات کیفیت کیفیت" شرکت کرد.

در سال 2008 ، اولین محصول داخلی میله یونی DC منتشر شد.

در سال 2008 ، این شرکت دو اختراع اختراع به دست آورد: "دستگاه و روش الکترواستاتیک از بین بردن فوتونیون" و "کنترل هوشمند پنکه یون".

در سال 2011 ، آن را به عنوان یک شرکت ملی فناوری پیشرفته معرفی کرد.

در سال 2011 ، اختراع اختراع "یک دستگاه قابل تشخیص الکترواستاتیک قابل حمل و روش تشخیص الکترواستاتیک آن" را بدست آورد.

در سال 2012 ، بازارهای خارج از کشور را تحت پوشش قرار داد.

در سال 2013 ، ما با دانشگاه دریایی شانگهای و Sinopec برای تهیه یک پروژه تحقیقاتی ملی برای "آزمایش آنلاین خط تولید فرآورده های نفتی" همکاری کردیم.

در سال 2013 ، در تهیه استاندارد صنعت برای مشخصات عمومی یونی فن فن استاتیک حذف شده شرکت کرد.

در سال 2013 ، برنده اختراع اختراع "مونتاژ الکترود برای از بین بردن استاتیک" شد.

در سال 2013 ، این شرکت یک دستگاه حذف استاتیک را بدست آورد که می تواند ولتاژ DC مثبت و منفی خروجی تک سوزنی را تحقق بخشد.

در سال 2014 ، این شرکت به عنوان یک تهیه کننده واجد شرایط Sinopec معرفی شد.

در سال 2014 ، این شرکت "دستگاه تصفیه هوا مناسب برای از بین بردن ذرات ریز موجود در هوا تحت شرایط محیطی خانگی" را به دست آورد.

در سال 2014 ، این شرکت "روشی برای از بین بردن ذرات ریز در هوا تحت شرایط محیط خانگی" به دست آورد.

در سال 2015 ، نوار یونی خود توسعه یافته مجوز ملی ضد انفجار (اولین بار در چین) را به دست آورد.

در سال 2015 ، اختراع اختراع "یک دستگاه تشخیص الکترواستاتیک با انرژی خورشیدی" را به دست آورد.

در سال 2015 برنده اختراع اختراع "یک نوع فن یون یا نوار یونی با تشخیص الکترواستاتیک و عملکرد بازخورد" شد.

در سال 2016 ، سنسور الکترواستاتیک با حقوق مالکیت معنوی مستقل متولد شد (اولین مورد در چین).

در سال 2016 ، اختراع اختراع "نوار یونی DC پالس شده بر اساس حالت کار امن" را کسب کرد.

در سال 2017 سرمایه گذاری در بازار هند و ایجاد یک شرکت سرمایه گذاری مشترک.

در سال 2017 شعبه گوانگدونگ تأسیس شد.

سرویس

شانگهای Anping پایبندی به هدف ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتری. ما تلاش می کنیم از طریق روال تجارت ، به همه مشتریان خود رضایت خاطر بخشیم.

خدمات پیش فروش:

مهندس ما قبل از تجارت به مشتری در تجزیه و تحلیل وضعیت برنامه از جمله محیط کار ، نیاز به کنترل استاتیک ، شرایط تجهیزات ، شرایط نصب ، مصرف برق ، مصرف هوای فشرده و غیره کمک می کند و یک راه حل اختصاصی برای مشتری ارائه می دهد.

در خدمات فروش:

سفارشات ظرف 2 ساعت پس از دریافت و بازخورد به مشتری پردازش می شود. بلافاصله پس از تأیید سفارش ، طرح تولید مطابق ترتیب ترتیب خواهد یافت. تحویل در کمترین زمان انجام می شود.

بسته بندی:

کالاها به درستی بسته بندی شده اند تا در هنگام حمل و نقل آسیب نبینند. برای تحمل ایمنی محصولات مختلف روش بسته بندی متفاوتی دارند.

مهندس فروش ما در طی کل مراحل فروش با مشتری ارتباط نزدیکی برقرار خواهد کرد و بنابراین پاسخ به موقع به هرگونه نیاز مشتری را تضمین می کند.

پشتیبانی فنی:

شانگهای آنپینگ دارای فناوری ثبت اختراع خاص خود است و تیم فنی مجرب توانایی کافی در ارائه پشتیبانی فنی کارآمد و کارآمد در هر زمان و در صورت لزوم به مشتری ما دارند.

خدمات پس از فروش:

ما برای محصولات خود 1 سال ضمانت داریم. پس از تشخیص مشتری مشکل تشخیص داده می شود و خیلی زود راه حل ارائه می شود.

تیم ما

تیم مدیریت

ترکیب تیم مدیریت شانگهای آنپینگ بسیار تجربه است. اکثر اعضای این 10 سال تجربه در این صنعت و مدیریت دارند. تیم مدیریتی استراتژی هایی را جهت انطباق با پیشرفت های صنعت و ارائه خدمات به بازار مناسب ترین محصولات و راه حل ها را ارائه می دهد.

تیم فروش

با بیش از 15 نفر از فروشندگان با تجربه که بسیار با محصولات و صنایع مشتری آشنا هستند. تا کنون مشتریان ما از نیمه کاره، کپسوله سازی، اپتو الکتریک، الکترونیک، ارتباطات، اتمام اسپری، چاپ، پارچه، تجهیزات دارویی، مواد ساختمانی، قالب گیری تزریقی، تمیز کردن، مبلمان و بسیاری دیگر از صنایع استفاده می کنند.

تیم تحقیق و توسعه

متشکل از متخصص و مهندس متخصص و همچنین پشتیبانی فنی خارجی مانند استادان دانشگاه، تیم تحقیق و توسعه ما تحقیق در مورد جدیدترین فن آوری در کنترل استاتیک و توسعه محصولات جدید را ادامه می دهد.

خدمات فنی

شانگهای Anping دارای فن آوری ثبت اختراع خود است و تیم فنی با تجربه دارای توانایی کافی برای ارائه پشتیبانی فنی کارآمد و کارآمد ما در هر زمان در صورت ضرورت است.

تولید

15 سال تجربه تولید، کارگران ماهر و مدیریت دقیق ISO، کیفیت محصولات AP & T را تضمین می کند. هر محصول باید از طریق بازرسی های ورودی، تست تولید، پیری، بازرسی نهایی، تست عملکرد قبل از کار سابق باشد.

شانگهای Anping استاتیک شرکت فناوری، با مسئولیت محدود یک تیم با عملکرد بالا دارای سطح بالایی از خدمات و آگاهی کافی است. همه اعضا با یکدیگر همکاری می کنند تا به هدف نهایی برسند.