حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Shanghai Anping Static Technology Co.,Ltd 86-021-6451-7662 journey@sh-anping.com.cn
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - برنامه های حذف کننده استاتیک در صنایع مختلف

برنامه های حذف کننده استاتیک در صنایع مختلف

June 14, 2019

اول از همه ما باید بدانیم خطرات الکتریکی استاتیک، تخلیه الکترواستاتیک ESD، بزرگترین و رایج ترین خطر در صنعت الکترونیک و همچنین تمام صنایع با تکنولوژی با دقت بالا بر اساس دستگاه های الکترونیکی است. الکتریسیته ساکن می تواند به راحتی قطعات الكترونیكی را خراب كند و باعث اختلال در محصولات الکترونیکی و حتی آسیب های جزئی شود. به طور خاص، اجزای یکپارچه نیمه هادی در حال حاضر بزرگتر و بزرگتر می شوند، ولتاژ های یکپارچه پایین تر و پایین تر می شوند و حساسیت ولتاژ الکترواستاتیک نیز افزایش می یابد. یک ولتاژ الکترواستاتیک کوچک می تواند کارکرد اجزاء را تحت تأثیر قرار دهد و حتی قطعات را تجزیه می کند و باعث از دست رفتن زیاد می شود. در بسیاری از کارخانجات، به دلیل اینکه بدن انسان با برق استاتیک متهم می شود، دست در طول کار کارگران، اجزاء آن را لمس می کند و موجب شکستگی الکترواستاتیک می شود که توسط چشم غیر مسلح دیده نمی شود. هنگامی که مدار آزمایش می شود، آن را عبور نمی دهد، در نتیجه محصولات معیوب.

حذف کننده استاتیک مناسب برای حذف گرد و غبار الکترواستاتیک در فرایندهای مختلف در صنایع مختلف مانند تخته مدار، فیلم های پلاستیکی، قطعات پوشش، پوشش ها، پوشش ها، ورق های فلزی غیر آهنی، سیم ها و مواد ورق است.

تخلیه استاتیک در هنگام کار جریانهای مثبت و منفی یون را تولید می کند و برای حذف اشیاء سبک وزن، نیاز به حذف استاتیک نزدیک است. این تازه وارد نیست، اما مدتهاست که در تجهیزات حذف استاتیک وجود دارد. دیده می شود که دامنه استفاده هنوز بسیار گسترده است. استفاده از حذف کننده های استاتیک، با توجه به ویژگی های خاص خود، برای حذف الکتریسیته ساکن در مقالات مانند فیلم ها مناسب است. هر دو طول و استاندارد را می توان برای نیازهای مشتری سفارشی.

در اینجا یک مثال برای نشان دادن استفاده از کشنده های استاتیک است:

1. از حذف کننده استاتیک برای از بین بردن الکتریسیته ساکن در سطح کویل با سرعت بالا و بار زیاد استفاده کنید.

2. از یک جدا کننده ایکس استاتیک یا یک نوار حذف پاستیل DC استاتیک برای اجتناب از اجزای موجود در هوا یونیزه برای جلوگیری از حملات استاتیک استفاده کنید.

3. برای حذف باد با سرعت بالا و تاثیر قوی بر بادکنک استاتیک استفاده کنید، و گرد و غبار را که روی سطح بیرونی محصول جذب شده است، از بین ببرید.

4. هنگام تولید صفحات یا کاغذ، صفحات یا مقوا به دلیل الکتریسیته ساکن توسط یکدیگر جذب یا فشرده می شوند. به عنوان مثال، هنگام تغذیه بیش از یک ورق کاغذ یا ورق در یک زمان، کارکرد مداوم تولید را تحت تأثیر قرار می دهد و کشنده استاتیک می تواند برای نفوذ پرده یونی برای از بین بردن الکتریسیته ساکن استفاده شود. و خیلی بیشتر.

5. در چاپ روی صفحه، با استفاده از یک پالس جدا کننده DC ایستا برای از بین بردن الکتریسیته ساکن روی صفحه نمایش "فاصله دور" استفاده کنید.